Наша гордість

Тараторін Тимофій, учень 4-А класу - найкращий учень навчального закладу 2018 у номінації творчість

Учні 3го класу під керівництвом Олени Володимирівни Меренцової брали участь в конкурсі учнівських проектів «Харків - місто щастя і добра» та виграли його! Пишаємося!

Ідея пролягала в тому, щоб в нашому прекрасному городі з'явилася дитяча галерея творчості «Разом Пізнаємо світ» в одному з Улюблених місць дітворі: в парку ім. Горького, ім. Шевченко або в Зоопарку. Галерея дитячої творчості «Разом пізнаємо світ» - це уявлення творчого досвіду не однієї школи або студії, а всього міста!

Тараторіна Стефанія, учениця 2 класу Старт-Школи, взяла участь в 1 турі районного фестивалю Японської культури, представивши прекрасний танець з віялами.

Алексєєва Олена

Кисельов Ілля

Добровольска-Рахніна Божена

Вітаємо Гармаша Клима, учня 3-А класу, який посів ІІІ місце у ІІ турі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика!

Вітаємо Іщенко Філіпа, учня 4 - А класу, який посів І місце у районній олімпіаді з математики та Резниченка Максима, учні 4 - А класу, який посів ІІІ місце у районній олімпіаді з природознавства.

Вітаємо переможців шкільного конкурсу малюнків " Права дитини " Котенка Семена та Балацко Максима, учнів 4-А класу. Бажаємо перемоги у районному конкурсі.